TRANSISTOR DIS.15A 230V NPN TO3P POWER THT - 2SC5200-OQ
108,49₺
Vergiler Hariç: 90,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2SC5200-OQ
- SKU: 2SC5200-OQ
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 15 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 230 V |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.