TRANSISTOR DIS.12A 400V NPN TO220 F.SWITCH THT - FJP13009H2TU
53,48₺
Vergiler Hariç: 44,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FJP13009H2TU
- SKU: FJP13009H2TU
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Transistör Tipi | Fast Switching |
| Kanal | NPN |
| Akım | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 400 V |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.12A 400V NPN TO220 F.SWITCH THT - FJP13009H2TU
, FJP13009H2TU
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.