TRANSISTOR DIS.10A 80V NPN TO263(D2PAK) POWER SMT - MJB44H11T4G
35,78₺
Vergiler Hariç: 29,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MJB44H11T4G
- SKU: MJB44H11T4G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 10 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 80 V |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.10A 80V NPN TO263(D2PAK) POWER SMT - MJB44H11T4G
, MJB44H11T4G
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.