TRANSISTOR DIS.10A 80V NPN TO220 POWER THT - D44H11
29,18₺
Vergiler Hariç: 24,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D44H11
- SKU: D44H11
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 10 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 80 V |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.