TRANSISTOR DIS.10A 60V NPN TO252(DPAK) POWER SMT - MJD3055T4G
34,97₺
Vergiler Hariç: 29,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MJD3055T4G
- SKU: MJD3055T4G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 10 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 20 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.10A 60V NPN TO252(DPAK) POWER SMT - MJD3055T4G
, MJD3055T4G
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.