TRANSISTOR DIS.100mA 65V NPN SOT523 - BC846BT TR PBFREE
14,21₺
Vergiler Hariç: 11,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC846BT TR PBFREE
- SKU: BC846BT TR PBFREE
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | CENTRAL |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT523 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 65 V |
| Güç Tüketimi | 250 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.100mA 65V NPN SOT523 - BC846BT TR PBFREE
, BC846BT TR PBFREE
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.