TRANSISTOR DIS.100mA 45V NPN TO92 THT - BC547C
1,88₺
Vergiler Hariç: 1,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC547C
- SKU: BC547C
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | JCET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | N/A |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 65 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.