TRANSISTOR DIS.100mA 45V NPN SOT323 AF SMT - BC847CW-E6327
1,15₺
Vergiler Hariç: 0,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC847CW-E6327
- SKU: BC847CW-E6327
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT323 |
| Transistör Tipi | AF Transistor |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 45 V |
| Güç Tüketimi | 330 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.100mA 45V NPN SOT323 AF SMT - BC847CW-E6327
, BC847CW-E6327
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.