TRANSISTOR DIS.1A 80V NPN SOT223 SMT
3,07₺
Vergiler Hariç: 2,56₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BCP56-16-HT
- SKU: BCP56-16-HT
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 80 V |
| Güç Tüketimi | 1.5 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |