TRANSISTOR DIS.1A 100V NPN SOT223 MED.
7,56₺
Vergiler Hariç: 6,30₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BCP56-16-AU_R2_007A1
- SKU: BCP56-16-AU_R2_007A1
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Low VCE |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 100 V |
| Güç Tüketimi | 2.6 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |