TRANSISTOR DIS.1.5A 40V NPN SOT23 LOW POWER SMT - ZXTN25040DFLTA
16,81₺
Vergiler Hariç: 14,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZXTN25040DFLTA
- SKU: ZXTN25040DFLTA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES (ZETEX) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | Low Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1.5 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 350 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +200 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.1.5A 40V NPN SOT23 LOW POWER SMT - ZXTN25040DFLTA
, ZXTN25040DFLTA
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.