TRANSISTOR DIS.1.5A 120V NPN SOT223 DARL. SMT - FZT605TA
28,87₺
Vergiler Hariç: 24,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FZT605TA
- SKU: FZT605TA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES (ZETEX) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1.5 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 120 V |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.