TRANS NPN 80V 2.5A PCP - 2SC6095-TD-E
16,11₺
Vergiler Hariç: 13,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2SC6095-TD-E
- SKU: 2SC6095-TD-E
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89 |
| Transistör Tipi | Bipolar |
| Kanal | NPN |
| Akım | 2.5 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 120 V |
| Güç Tüketimi | 3.5 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.