RELAY RELAY SOLID STATE 2.5A 0-60V SPST-NO1FormA - TLP3542(F)
170,30₺
Vergiler Hariç: 141,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP3542(F)
- SKU: TLP3542(F)
Urun Detaylari
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TLP3542 |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6, 5 Leads |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | 100 m Ohms |
| Giriş Voltajı | 1.33 VDC |
| Yük Akımı | 2.5 A |
| Yük Voltajı | 0-60 V |
| Çıkış Tipi | AC, DC |
| Sertifikasyon | CSA, cUR, UR |