IC OPTOISO 3.75KV 1 CH SOIC-4 - TLP3905(TPL,E(O
369,01₺
Vergiler Hariç: 307,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP3905(TPL,E(O
- SKU: TLP3905(TPL,E(O
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP6-4L |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.65 V |
| Çıkış Voltajı | 7 V |
| Çıkış Akımı | 30 mA |
| Akım Transfer Oranı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocouplers Infrared LED & Photo Diode |
Etiketler:
IC OPTOISO 3.75KV 1 CH SOIC-4 - TLP3905(TPL
, E(O
, TLP3905(TPL
, E(O
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler