IC-826 POWER 41W BTL X 4-CH AUDIO POWER - TA8264AHQ
107,35₺
Vergiler Hariç: 89,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TA8264AHQ
- SKU: TA8264AHQ
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | HZIP25-P-1.00F |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | 4-Channel (Quad) |
| Çıkış Gücü | 41 W |
| Yük Empedansı | 4 Ohms |
| Besleme Voltajı | 9 to 18 V |
| Bant Genişliği | 20 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Max Power 41 W BTL × 4-Channel Audio Power IC |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.