IC-521-4 OPTOISO 7500V TRANS OUTPUT DIP16 TOSHIBA - TLP521-4GB-TOS
179,49₺
Vergiler Hariç: 149,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP521-4GB-TOS
- SKU: TLP521-4GB-TOS
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.3 V |
| Çıkış Voltajı | 55 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler GaAs Ired & Photo-Transistor |
Etiketler:
IC-521-4 OPTOISO 7500V TRANS OUTPUT DIP16 TOSHIBA - TLP521-4GB-TOS
, TLP521-4GB-TOS
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.