IC-521-1 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP4 TOSHIBA - TLP521-1GB-TOS
29,23₺
Vergiler Hariç: 24,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP521-1GB-TOS
- SKU: TLP521-1GB-TOS
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı | 55 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
IC-521-1 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP4 TOSHIBA - TLP521-1GB-TOS
, TLP521-1GB-TOS
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.