IC-2803 8XNPN-DARLING-ARRAY 50W 0.5A DIP18 TOS
62,80₺
Vergiler Hariç: 52,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2803APG(CNHZN)
- SKU: ULN2803APG(CNHZN)
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP18 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | 1.47 W |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | 8/-/8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Channels Darlington Sink Driver |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.