IC-280-4 OPTOISO TRANS 16SOIC TOSHIBA - TLP280-4(GB-TP,J,F)
236,16₺
Vergiler Hariç: 196,80₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: TLP280-4(GB-TP,J,F)
- SKU: TLP280-4(GB-TP,J,F)
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler GaAs Ired & Photo-Transistor |
Etiketler:
IC-280-4 OPTOISO TRANS 16SOIC TOSHIBA - TLP280-4(GB-TP
, J
, F)
, TLP280-4(GB-TP
, J
, F)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.