IC-187 OPTOISO 3.75KV DARL 6-SO 4 LEAD - TLP187(TPL,E
16,27₺
Vergiler Hariç: 13,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP187(TPL,E
- SKU: TLP187(TPL,E
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6-4L |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Voltajı | 300 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Akım Transfer Oranı | %1000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocouplers GaA lAs Infrared LED & Photo Darlington Transistor |
Etiketler:
IC-187 OPTOISO 3.75KV DARL 6-SO 4 LEAD - TLP187(TPL
, E
, TLP187(TPL
, E
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler