IC-184 OPTOISO 3.75KV SO4 - TLP184(GB-TPL,SE)
16,04₺
Vergiler Hariç: 13,37₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: TLP184(GB-TPL,SE)
- SKU: TLP184(GB-TPL,SE)
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.4 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %400 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler GaAs Ired & Photo-Transistor |
Etiketler:
IC-184 OPTOISO 3.75KV SO4 - TLP184(GB-TPL
, SE)
, TLP184(GB-TPL
, SE)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler