IC-161 OPTOISO TRIAC 2.5KV 6MFSOP - TLP161J(TPR,U,C,F)
53,66₺
Vergiler Hariç: 44,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP161J(TPR,U,C,F)
- SKU: TLP161J(TPR,U,C,F)
Urun Detaylari
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MFSOP6-4L |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 600 V |
| Tetikleme Akımı | 10 mA |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | GaAs IRED & Photo-Triac |
Etiketler:
IC-161 OPTOISO TRIAC 2.5KV 6MFSOP - TLP161J(TPR
, U
, C
, F)
, TLP161J(TPR
, U
, C
, F)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler