IC-126 OPTOISO MFSOP6 4PIN TOSHIBA - TLP126 (TPL,F)
41,33₺
Vergiler Hariç: 34,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP126 (TPL,F)
- SKU: TLP126 (TPL,F)
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
Etiketler:
IC-126 OPTOISO MFSOP6 4PIN TOSHIBA - TLP126 (TPL
, F)
, TLP126 (TPL
, F)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler