DIODE SCHOTTKY 2A 40V US2H SMT - CUHS20S40,H3F
22,35₺
Vergiler Hariç: 18,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CUHS20S40,H3F
- SKU: CUHS20S40,H3F
Urun Detaylari
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | US2H |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 2 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 2A 40V US2H SMT - CUHS20S40
, H3F
, CUHS20S40
, H3F
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular