FAN 60x60x20MM 24V 0.09A 2.18W 4000RPM BB - RQD 6020 HBL-24V
91,50₺
Vergiler Hariç: 76,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQD 6020 HBL-24V
- SKU: RQD 6020 HBL-24V
Ürün Detayları
| Kategori | Aksiyel Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Akım | 0.09 A |
| Boyutu | 60 x60x20mm |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Güç | 2.18 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | N/A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C~+60°C |