FAN 40x40x10MM 12V 0.04A 0.48W 4000RPM - RQD4010MSL-12V
46,92₺
Vergiler Hariç: 39,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQD4010MSL-12V
- SKU: RQD4010MSL-12V
Ürün Detayları
| Kategori | Aksiyel Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Akım | 0.08 A |
| Boyutu | 40 x40x10mm |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Güç | 0.96 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | N/A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | N/A |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C~+40°C |