FAN 162x150x55MM 220V 0.23A 35W 2600 METAL 5 BLADE - RQA17251HSL
410,58₺
Vergiler Hariç: 342,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQA17251HSL
- SKU: RQA17251HSL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x163x51 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.23 A |
| Nominal Güç | 35 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600 RPM |
| Hava Akışı | 150 CFM |
| Ses Seviyesi | 35 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +40 °C |