FAN 120x120x25MM 12V 0.36A 4.32W 3000RPM - RQD12025 HSL-12V
93,06₺
Vergiler Hariç: 77,55₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: RQD12025 HSL-12V
- SKU: RQD12025 HSL-12V
Ürün Detayları
| Kategori | Aksiyel Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Akım | 0.33 A |
| Boyutu | 120 x120x25mm |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Güç | 3.96 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | N/A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | N/A |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C~+40°C |