THYRISTOR MOD.DUAL 260A 1600V Y4-M6 CHASSIS - MCMA260P1600YA
3.525,89₺
Vergiler Hariç: 2.938,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCMA260P1600YA
- SKU: MCMA260P1600YA
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Y4-M6 |
| İletim Akımı (ITav) | 260 A (2x260 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 408 A (2x408 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2 V |
| İletim Düşümü | 1.12 V |
| Güç Tüketimi | 880 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 200 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |