THYRISTOR DIS.SINGLE 80A 1200V PLUS247 THT - CLA80E1200HF
204,10₺
Vergiler Hariç: 170,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLA80E1200HF
- SKU: CLA80E1200HF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| İletim Akımı (ITav) | 80 A |
| RMS İletim (ITrms) | 126 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 115 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 100 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.4 V |
| Güç Tüketimi | 620 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |