THYRISTOR DIS.SINGLE 5A 600V TO220AB THT - BT258-600R,127
32,13₺
Vergiler Hariç: 26,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BT258-600R,127
- SKU: BT258-600R,127
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| İletim Akımı (ITav) | 5 A |
| RMS İletim (ITrms) | 8 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 111 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 400 uA |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 400 mV |
| İletim Düşümü | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 100 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler:
THYRISTOR DIS.SINGLE 5A 600V TO220AB THT - BT258-600R
, 127
, BT258-600R
, 127
, Tristörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.