THYRISTOR DIODE MOD.DUAL 221A 1200V Y1-CU CHASSIS - MCD225-12IO1
5.196,03₺
Vergiler Hariç: 4.330,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCD225-12IO1
- SKU: MCD225-12IO1
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Y1-CU |
| İletim Akımı (ITav) | 220 A (2x220 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 400 A (2x400 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2 V |
| İletim Düşümü | 1.04 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 200 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +130 °C |
Etiketler:
THYRISTOR DIODE MOD.DUAL 221A 1200V Y1-CU CHASSIS - MCD225-12IO1
, MCD225-12IO1
, Tristörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.