THYRISTOR DIODE MOD.DUAL 110A 1600V TO240AA CHASSI - MCMA110PD1600TB
1.413,71₺
Vergiler Hariç: 1.178,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCMA110PD1600TB
- SKU: MCMA110PD1600TB
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO240AA |
| İletim Akımı (ITav) | 110 A (2x110 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 170 A (2x170 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.24 V |
| Güç Tüketimi | 380 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 185 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |