THERMISTOR PTC RESETTABLE 64MA 380V RADIAL - B59770B0120A070
136,49₺
Vergiler Hariç: 113,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B59770B0120A070
- SKU: B59770B0120A070
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Direnç (Min) | 45 Ohms |
| Direnç (Maks) | 70 Ohms |
| Akım - Kesme | 127 mA |
| Tutma Akımı | N/A |
| Akım (Maks) | 1.4 A |
| Voltaj (Maks) | 420 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 4 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 8.5 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE 64MA 380V RADIAL - B59770B0120A070
, B59770B0120A070
, Sigorta Bileşenleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.