THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 145C 0603 - B59641A0145A062
17,90₺
Vergiler Hariç: 14,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B59641A0145A062
- SKU: B59641A0145A062
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Limiter Temperature Sensor |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Bağlantı Stili | None |
| Pin Aralığı | None |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 470 Ohms |
| Tolerans | ±50 % |
| Sıcaklık Algılama | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.