THERMISTOR PTC 300R 220VAC - PPL03301HP8B2YWI
10,92₺
Vergiler Hariç: 9,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PPL03301HP8B2YWI
- SKU: PPL03301HP8B2YWI
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Overload Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 300 Ohms |
| Tolerans | ±25 % |
| Sıcaklık Algılama | 80 °C |
| Uzunluk | 3 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.