THERMISTOR PTC 10R 5MM BULK THINKING - PPL12100HA2A1YFB
25,58₺
Vergiler Hariç: 21,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PPL12100HA2A1YFB
- SKU: PPL12100HA2A1YFB
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Overload Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Akım | 3 A |
| Direnç (25°C) | 10 Ohms |
| Tolerans | ±25 % |
| Sıcaklık Algılama | N/A |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler:
THERMISTOR PTC 10R 5MM BULK THINKING - PPL12100HA2A1YFB
, PPL12100HA2A1YFB
, Termistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.