THERMISTOR NTC 50K %5 THINKING - TTC05503JSY
6,90₺
Vergiler Hariç: 5,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TTC05503JSY
- SKU: TTC05503JSY
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 50 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | 4300 K |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~+125 °C |