THERMISTOR NTC 20R 11MM - L-KLS6-MF72-20D11
4,36₺
Vergiler Hariç: 3,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS6-MF72-20D11
- SKU: L-KLS6-MF72-20D11
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Current Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 10 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | 2 A |
| Direnç (25°C) | 20 Ohms |
| Tolerans | ±20 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+200 °C |