THERMISTOR NTC 10R 8.5MM EPCOS T&R - B57153S100M51
26,41₺
Vergiler Hariç: 22,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B57153S100M51
- SKU: B57153S100M51
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Current Limiter |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | 2 A |
| Direnç (25°C) | 10 Ohms |
| Tolerans | ±20 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 8.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.