THERMISTOR NTC 10K 1% LMEM - LM03G-103F
15,01₺
Vergiler Hariç: 12,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM03G-103F
- SKU: LM03G-103F
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | LMEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 2.5 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | 3435 K |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±1 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~+100 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.