THERMISTOR NTC 0805 10K %3 3900K - NCP18XV103E03RB
17,08₺
Vergiler Hariç: 14,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NCP18XV103E03RB
- SKU: NCP18XV103E03RB
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | 310 uA |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±3 % |
| B25/50 Değeri | 3930 K |
| B25/85 Değeri | 3934 K |
| B25/100 Değeri | 3944 K |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±3 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.