THERMISTOR NTC 0603 100K 5% - TSM1B104J4252RZA
4,82₺
Vergiler Hariç: 4,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSM1B104J4252RZA
- SKU: TSM1B104J4252RZA
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 100 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | 4250 K |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.95 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |