OLED CHARACTER 16X1 BLUE 2.25" - WEH001601BBPP5N00000
1.117,77₺
Vergiler Hariç: 931,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEH001601BBPP5N00000
- SKU: WEH001601BBPP5N00000
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Character |
| Ekran Formatı | 16x1 |
| Boyutu | 2.25 " |
| Dot Ölçüsü | 0.55x0.65 mm |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Blue |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 66x16 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/8 |
| Dış Uzunluk | 80 mm |
| Dış Genişlik | 36 mm |
| Dış Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED CHARACTER 16X1 BLUE 2.25" - WEH001601BBPP5N00000
, WEH001601BBPP5N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.