IC REG LIN 3.3V 500MA 8SON - TLV76633QWDRBRQ1
36,32₺
Vergiler Hariç: 30,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLV76633QWDRBRQ1
- SKU: TLV76633QWDRBRQ1
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON8 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.5 to 16 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 16 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 500mA 16-V Linear Voltage Regulator |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.