IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14TSSOP
14,29₺
Vergiler Hariç: 11,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TL084HIPWR
- SKU: TL084HIPWR
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 5.25 MHz |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 40 V |
| Besleme Akımı | 937.5 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | FET-Input Operational Amplifiers |