IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC - TL082CD
40,80₺
Vergiler Hariç: 34,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: TL082CD
- SKU: TL082CD
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 3 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 1.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | FET-Input Operational Amplifiers |