IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP - LM324AN
12,52₺
Vergiler Hariç: 10,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM324AN
- SKU: LM324AN
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 32 V |
| Besleme Akımı | 1.5 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 2 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |