IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP - LM358DGKR
5,36₺
Vergiler Hariç: 4,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM358DGKR
- SKU: LM358DGKR
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 800 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 30 V |
| Besleme Akımı | 500 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.